Centralne Archiwum Turystyki Górskiej Centralna Biblioteka Górska PTTK Przyjaciele COTG
Historia i dzień dzisiejszy Wynajem Sal Konferencyjnych Ośrodki Kultury Turystyki Górskiej
Odznaki Turystyczne PTTK Górskie Szlaki Znakowane Sklep internetowy Wydawnictwa
Ogłoszenia Kontakt


AktualnościKONFERENCJA Prawne aspekty turystyki dzieci i młodzieży
(28.09.2017)


20 października 2017 r. w Krakowie odbędzie się konferencja pt. Prawne aspekty turystyki dzieci i młodzieży, organizowana przez Centralny Ośrodek Turystyki Górskiej PTTK w Krakowie pod patronatem merytorycznym Zakładu Prawa Wydziału Turystyki i Rekreacji AWF w Krakowie oraz Katedry Zarządzania Marketingowego i Turystyki Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Celem konferencji jest szeroka dyskusja na temat aktualnych problemów prawnych (administracyjnoprawnych, cywilnoprawnych i innych) powstających w zakresie tytułowego zagadnienia, w tym zwłaszcza w kontekście bezpieczeństwa turystyki dzieci i młodzieży. Konferencji towarzyszyć będzie publikacja (monografia), obejmująca również artykuły, które ze względów czasowych nie zostaną przedstawione w czasie jej trwania.

PROGRAM KONFERENCJI

Udział w konferencji jest bezpłatny, jednak z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc wymagana była wcześniejsza rejestracja mailowa. Limit miejsc został wyczerpany.

 

Konferencja organizowana jest w ramach projektu "Bądź bezpieczny nad wodą i w górach, akcja informacyjno-edukacyjna" współfinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

cotgPowrót


Centralny Ośrodek
Turystyki Górskiej PTTK

31-010 Kraków,
ul. Jagiellońska 6
tel.: 12 422 28 40
e-mail: poczta@cotg.pttk.plKatalog Centralnej Biblioteki Górskiej PTTK

Bibliografia Górska

Górska Encyklopedia COTG PTTK

Zimowa turystyka w górach

Bezpieczeństwo w górach  NeoServer > ©2004 - <  
PTTK Strona główna COTG